Kaygusuz Abdal Çalıştayı (09/10/2018)

Akdeniz Üniversitesi’nin Değerli Mensupları,

 

09 Ekim 2018 tarihinde, Alanya Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Alaaddin Keykubat Üniversitesi işbirliğiyle Alanya Kültür Merkezi’nde “Kaygusuz Abdal Çalıştayı” düzenlenecektir. Davetli konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan program Antalya için önemli bir değer arz eden 14. yüzyıl şairi Kaygusuz Abdal’ı her yönüyle tanıtmayı amaçlamaktadır. 

Çalıştay programı için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Misyonumuz

Lisansüstü düzeyde yüksek nitelikli eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekli evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip, etik değerleri önemseyen, bilim üretimine katkı sağlayarak toplumsal katkıyı artıracak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yüksek nitelikli lisansüstü eğitim-öğretim programları, araştırma etkinlikleri ve çıktıları ile eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem