2021-2022 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Yatay Geçiş Sonuçları

Yatay Geçişi kabul edilen adayların kayıtlarının yapılabilmesi için ekte yer alan kesin kayıt dilekçesinin 07-11 Şubat 2022 tarihleri arasında Enstitümüze teslim edilmesi gerekmektedir. Süresi içinde kayıt yapmayan adayların kayıt hakları kendiliğinden sona erecektir.

Yedek adayların kayıtları ise 14-15 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacaktır

KESİN KAYIT DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ

0

Misyonumuz

Lisansüstü düzeyde yüksek nitelikli eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekli evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip, etik değerleri önemseyen, bilim üretimine katkı sağlayarak toplumsal katkıyı artıracak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yüksek nitelikli lisansüstü eğitim-öğretim programları, araştırma etkinlikleri ve çıktıları ile eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem