BİGG AKDENİZ 2022-1 Dönemi Çağrı Duyrusu

ANTALYA TEKNOKENT YÖNETİCİ VE İŞLETİCİ A.Ş.

Akdeniz Üniversitesi adına Antalya Teknokent koordinasyonunda yürütülen BİGG AKDENİZ programı, 2022 yılının 1. Dönem çağrısı kapsamında başvuru almaya devam etmektedir.   

Teknolojik ve yenilikçi iş fikrinizle BİGG AKDENİZ‘e başvurarak hayalini kurduğunuz iş fikrinizi 200.000 TL’lik karşılıksız sermaye ile hayata geçirin. TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim (BİGG) Destek Programı ileteknoloji ve yenilik odaklı iş fikrinizi eğitim, mentorluk ve danışmanlık destekleriyle test edip, karşılıksız finansman ile hayata geçirmek, bu konu ile ilgili detayları öğrenmek ve başvuru yapmak içinhttp://bigg.akdeniz.edu.tr/  sitesini ziyaret ediniz

Değerli Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri,

Son Başvuru: 18 Mart 2022

0

Misyonumuz

Lisansüstü düzeyde yüksek nitelikli eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekli evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip, etik değerleri önemseyen, bilim üretimine katkı sağlayarak toplumsal katkıyı artıracak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yüksek nitelikli lisansüstü eğitim-öğretim programları, araştırma etkinlikleri ve çıktıları ile eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem