Fulbright Hubert H. Humphrey Programı Burs Duyurusu

Kıymetli adaylar,

Fulbright Hubert H. Humphrey Programı, 2022-2023 akademik yılına yönelik olarak verilecektir ve son başvuru tarihi 30 Haziran 2021‘dir. Hubert H. Humphrey Programı’na başvurmayı düşünen adaylar, başvuru formu ve başvuru şartları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.fulbright.org.tr adresinden ulaşabilirler.

Resmi duyuru metni için lütfen tıklayınız.

Başarılar dileriz.

0

Misyonumuz

Lisansüstü düzeyde yüksek nitelikli eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekli evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip, etik değerleri önemseyen, bilim üretimine katkı sağlayarak toplumsal katkıyı artıracak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yüksek nitelikli lisansüstü eğitim-öğretim programları, araştırma etkinlikleri ve çıktıları ile eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem