ÖZEL ÖĞRENCİ BAŞVURUSU YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

ÖZEL ÖĞRENCİ BAŞVURU TARİHLERİ 18-20 EYLÜL 2017 TARİHLERİNDE OLUP, BAŞVURULAR EKTE YER ALAN DİLEKÇE İLE DERS ALINMASI İSTENEN ANA BİLİM DALINA YAPILACAKTIR.
BAŞVURULAR 20 EYLÜL 2017 TARİHİNDEN SONRA ANA BİLİM DALLARI TARAFINDAN İNCELENEREK, SONUÇLARI ENSTİTÜMÜZE İLETİLECEKTİR. ADAYLARA BAŞVURU SONUÇLARI VE YAPILACAK İŞLEMLERLE İLGİLİ BİLGİLER DİLEKÇELERDE BELİRTİLEN E-POSTA ADRESLERİNE GÖNDERİLECEK OLUP, SONUÇ TAKİBİ E-POSTA ORTAMINDAN ÖĞRENCİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR.
ozel-ogrenci-formu

0

Misyon

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üniversitemiz ve ülkemiz için geleceğin parlak bilim ve eğitim kadrosunu oluşturmak, Yüksek nitelikli Lisansüstü programlarıyla, çağdaş dünya ile bütünleşik eğitim vermek, Doktora ve Yüksek Lisans Tez çalışmalarıyla, Üniversitemizin nitelikli bilimsel araştırmalar ve ürünler vermesine katkı vermek, Sosyal Bilimlerin gelişmesi ve ilerlemesini sağlamak.

Vizyon

Eğitim ve araştırmada kaliteyi sürekli iyileştirebilen bir enstitü olmak

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem