Webinar: Yabancı Uyruklı Öğrencilerin Kamusal Haklara Erişimi ve İkamet İzni – 24 Şubat 2021

Değerli Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri ve Mensupları,

Enstitümüz tarafından düzenlenen “Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Kamusal Haklara Erişimi ve İkamet İzni” adlı Webinar’a İl Göç Uzmanı Utku TUFAN davetli konuşmacı olarak katılacaktır.

Etkinlik, 24 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00’da online platformda gerçekleştirilecektir.

WEBINAR KATILIM BİLGİLERİ:  

https://teams.microsoft.com adresinden ya da Teams masaüstü uygulamasından, ekipler menüsünden sağ üst köşede yer alan «bir ekibe katıl» kısmında ekip kodu girilerek etkinliğe giriş sağlanabilir.

Microsoft Teams Ekip Kodu: wim0509

Toplantıya katılmak için lütfen tıklayınız

0

Misyonumuz

Lisansüstü düzeyde yüksek nitelikli eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekli evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak, yaratıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip, etik değerleri önemseyen, bilim üretimine katkı sağlayarak toplumsal katkıyı artıracak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yüksek nitelikli lisansüstü eğitim-öğretim programları, araştırma etkinlikleri ve çıktıları ile eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Sosyal Bilimler Enstitüsü
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü – Akdeniz Üniversitesi Enstitüleri Binası B Blok 2. Kat Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus / ANTALYA
Tel: 0 242 310 19 18 - Öğrenci İşleri
Tel: 0 242 227 78 57 - Özel Kalem