Mezun Bilgi Sistemi

Değerli Mezunlarımız,

Üniversitemizin Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından ilk kez uygulanan Kurumsal Akreditasyon Programında kurumsal akreditasyon almaya hak kazanan 6 devlet üniversitesinden biri olduğu ve mezunlarımızla iletişimin devam ettirilmesi, istihdam olanaklarının yaratılmasının YÖKAK kriterleri açısından önem arz ettiği belirtilmektedir. Bu kapsamda sizlerle mezun ve üniversite ilişkisini devam ettirmek üzere iletişim kurmak istiyoruz. Sizlerin Üniversitemiz Mezun Portalına kayıt olmanız büyük önem taşımaktadır.

Mezun Bilgi Sistemi https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için oluşturulmuş sosyal bir platformdur. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak üniversitemizin yapmış olduğu etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. AÜ Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılacaktır.

Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz. Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


Lütfen https://obs.akdeniz.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx adresine giriniz.

Kullanıcı adınız: T.C Kimlik Numaranız

Parola: T.C Kimlik Numaranızın ilk 5 rakamıdır.

Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Sorularını için iletişim mailimiz: sbekalite@akdeniz.edu.tr

Eklenme tarihi :7.10.2022 14:38:19
Son güncelleme : 7.10.2022 14:38:19